Динамічний старт співпраці ТНПУ ім.В.Гнатюка та видавництва «Мандрівець»! (ФОТО)

Динамічний старт співпраці

ТНПУ ім.В.Гнатюка

та видавництва «Мандрівець»!

Співпраця завжди об’єднує однодумців! У межах співпраці ТНПУ ім.В.Гнатюка та видавництвом «Мандрівець» відбулася цікава та змістовна зустріч з представниками видавництва та викладачами і студентами спеціальностей початкова та дошкільна освіта денної та заочної форми навчання факультету педагогіки і психології.

Пані Тетяна Ухіна (випускниця нашого факультету, заступник директора) ознайомила та презентувала студентам програмове та навчально-методичне забезпечення освітнім процесом в початковій школі та закладах дошкільної освіти. З досвіду роботи, поділилася успіхами у професії педагога та розповіла про те як можна уникнути розчарування, а також про соціальні мережі та їх значення у професійній діяльності.

Студенти під час зустрічі змогли виграти приз демонструючи свої знання та сміливість у прийняті рішень.

Активні, творчі, кмітливі майбутні вчителі та вихователі продемонстрували свої знання та вміння, а ще бажання та готовність працювати не лише за спеціальність, а й за покликом серця!

Студентка факультету педагогіки і психології
Шишак Андріана

активна співпраця студентів та викладачів
Активна співпраця студентів та викладачів