Олімпійська освіта  як компонент «Нової Української школи»  в системі  підготовки фахівців   ТНПУ ім.В.Гнатюка

Олімпійська освіта

як компонент «Нової Української школи»

в системі  підготовки фахівців

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Створення сучасної системи освіти і виховання підростаючого покоління через реалізацію проекту «Нова Українська школа» неможливе без оптимального вирішення цілої низки соціальних, економічних, валеологічних, екологічних, політичних, правових, патріотичних та інших завдань. Одним із варіантів вирішення цієї складної проблеми може бути організація освітньо-виховного процесу на основі ідеології олімпізму, шляхом запровадження системи олімпійської освіти.

В рамках проходження навчального курсу методики фізичного виховання для вчителів початкових класів, майбутні світочі «Нової Української школи» ознайомились із сучасним науково-методичним забезпеченням щодо впровадження олімпійської освіти, яке широко використовується в освіті дітей провідними Європейський країнами. Пишаємось тим, що авторами даних методичних розробок є наші українські вчені.

Андрій Огнистий

Майбутні_вчителі_початкових_класів