Тернопільські школярі завітали на факультет філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка

Тернопільські школярі завітали

на факультет філології і журналістики

ТНПУ ім. В. Гнатюка

Нещодавно до Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка на зустріч із викладачами та студентами факультету завітали десятикласники філологічного спрямування Тернопільського навчально-виховного комплексу школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука.

Для школярів організували цікаву екскурсію головним корпусом університету. Далі було знайомство із музеєм Володимира Гнатюка, після чого викладачі факультету розповідали учням про особливості навчання у виші. Декан факультету Тетяна Пилипівна Вільчинська акцентувала увагу гостей на перевагах у навчанні в ТНПУ ім.В.Гнатюка, зокрема на факультеті філології і журналістики, розповіла про роботу професорсько-викладацького колективу, успішне навчання та працевлаштування наших студентів. Мова йшла і про стажування в Польщі, про участь і перемоги наших студентів у конкурсах, змаганнях різних рівнів.

Юлія Нагорна, студентка 3-го курсу спеціальності журналістика, розповідала гостям про роботу на факультеті навчально-виробничої телестудії та громадської організації «Крос-медіа клуб», членами яких вона, є і загалом про цікаве, яскраве студентське життя.

- Екскурсія мені дуже сподобалась. Надзвичайно привітні викладачі, хороший заклад. Мене він зацікавив і я замислилась над тим, що буду тут навчатись, - ділиться своїми враженнями від заходу учениця Христина Майкович.

- Оскільки ми маємо ліцейний клас і філологічний профіль, така зустріч була для нас дуже корисною. Учні отримали багато цікавої інформації, познайомилися з одним з кращих педагогічних університетів України. Хочу подякувати викладачам факультету за теплий і гостинний прийом. На мою думку, такі зустрічі мають велику профорієнтаційну цінність, - розповідає вчителька української мови Тернопільського навчально-виховного комплексу школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука Наталія Богданівна Лотоцька.

Наприкінці зустрічі студенти факультету презентували усім присутнім свої таланти: співали пісні, декламували українську поезію, жартували.

Студентка 2 курсу
факультету філології і журналістики