ТНПУ ім.В.Гнатюка представляв "Благословенне Тернопілля" в столиці (ФОТО)

ТНПУ ім.В.Гнатюка представляв область на

форумі "Благословенне Тернопілля" в столиці

В день християнського свята Стрітення делегація Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на чолі з ректором професором Буяком Богданом Богдановичем презентувала потенціал Тернопільщини на форумі "Благословенне Тернопілля", що проходив у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» в Києві.

В рамках виставки «Благословенне Тернопілля» відбувся бізнес-ланч з представниками різних секторів економіки, профільних міністерств, підприємцями та народними депутатами від Тернопільщини Тарасом Юриком та Олегом Барною за участі голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни - усі вони, до речі, випускники ТНПУ ім.В.Гнатюка.

«Тернополяни дружно зібралися і спільними зусиллями зробили яскраву презентацію області. Я вірю в те, що вони будуть так збиратися кожного року. І будуть не тільки думати, як збиратися тут, а будуть популяризувати Тернопілля в усій Україні, у всьому світі», - наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Участь в зустрічі взяли також голова облради Віктор Овчарук, міський голова Тернополя Сергій Надал та наш земляк, перший віце-прем'єр України Степан Кубів.

Захід під назвою «Благословенне Тернопілля» відвідало більше десяти послів різних країн світу та тисячі киян і гостей міста, які висловлювали своє захоплення та зацікавленість. Форум проводився з метою презентації освітньо-культурного і туристично-мистецького потенціалу нашого краю та встановлення якісної комунікації, обміну ідеями та думками з представниками бізнесу. Присутні зазначили, що Тернопільщина показала гідний приклад для інших регіонів України, як потрібно любити та презентувати свій край.

Весь захід супроводжувався музичними виступами та дефіле моделей. Завітали на презентацію Андрій Підлужний, Володимир Трач, Гриць Драпак. Тернопільські ресторатори частували учасників смаколиками.

За словами учасників, це була справжня, щира і радісна зустріч друзів.  Дуже багато учасників і гостей підходили до представників університету і з теплом розповідали, що вони також колись навчалися в ТНПУ ім.В.Гнатюка, і сьогоднішнім успіхом в столиці за
вдячують нашому університету.

"Всеукраїнський захід "Благословенне Тернопілля" вдався на славу! Захід, після якого вкотре гордишся тим, що тернополянин! Емоції досі переповнюють!" - поділився враженнями член делегації, студент факультету фізичного виховання Олександр Хома на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Члени делегації з головою  Тернопільської облдержадміністрації, випускником ТНПУ ім.В.Гнатюка Степаном Барною
Члени делегації з головою  Тернопільської облдержадміністрації, випускником ТНПУ ім.В.Гнатюка Степаном Барною

Делегація ТНПУ ім.В.Гнатюка  на форумі "Благословенне Тернопілля"
Делегація ТНПУ ім.В.Гнатюка  на форумі "Благословенне Тернопілля"