Святкову програму «Усе починається з кохання…»  підготували студенти та викладачі   психолого-педагогічного відділення  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Святкову програму

Усе починається з кохання…»

підготували студенти та викладачі

психолого-педагогічного відділення

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ

лиш приходить подібне кохання.

В день такий розцвітає весна на землі

І земля убирається зрання!

Такими словами розпочався к
ультурно-розважальний захід «Усе починається з кохання...», присвячений Дню святого Валентина, який був пронизаний щирістю почуттів і теплом його виконавців та організаторів (к. п. н., доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи О.Л.Главацької та к. п. н., викладача кафедри Г.М.Олійник).

Незабутню подорож у світ кохання здійснили для студентів та викладачів психолого-педагогічного відділення факультету педагогіки та психології ведучі свята – студентка групи СР-22 Сухожак Ірина та магістрант Метик Андрій. Гарний настрій, позитивні емоції, радісні усмішки, щирий сміх були атрибутами даного свята.

Святкова програма супроводжувалася пронизуючими ліричними піснями, віршами, танцями, сценками у виконанні студентів факультету та презентаціями слайд-шоу.

Родзинкою свята був виступ викладачів. Надзвичайно чуттєво продекламувала ліричні поезії Ольга Леонідівна Главацька. Галина Михайлівна Олійник зі студенткою першого курсу Яною Григус, виконала прекрасну музичну композицію «Якщо любиш – кохай». Емоційною кульмінацією концерту стала гра на фотепіано у виконанні декана факультету Чайки Володимира Мирославовича.

Під час заходу студенти продемонстрували свою творчість, артистичність, багатогранність студентської натури.

Викликало посмішки на обличчях в усіх присутніх шоу «Кохання на виживання» у якому студенти (Сірацька Анастасія, Палькевич Ярослав, Диня Леся, Владиславлюк Тетяна, Чічель Олександр) мали змогу продемонструвати свої найніжніші почуття у гумористичній формі.

Пристрасний танець «Танго» у виконанні студентів (Нікіфорчук Насті, Холодяна Артура, Палькевича Ярослава, Чисельської Вероніки, Морозович Тамари та Дудника Юри) та захоплююча притча студентського декана факультету Юлії Коржанівської викликала у присутніх хвилюючі емоції та позитивні філософські роздуми. Звукорежисери Соколовська Галина і Бабійчук Ірина, а також «амурчики» – Мельник Христина і Чабан Наталя зробили це свято практично дієвим.

Захід сповнений приємних сюрпризів, цікавих подарунків та неочікуваних миттєвостей. Усі присутні отримали велике задоволення та висловили щиру подяку організаторам і учасникам за чудове свято!

"Хай чисті криниці Вашої душі наповнюються Вірою, Надією, Любов’ю – одвічними оберегами людського щастя!" - такими словами закінчилось свято

Більше фото можна переглянути в альбомі

Главацька О. Л., Олійник Г. М., Сухожак І.

Привітальне слово декана факультету педагогіки і психології Чайки В.М.

Пісня Якщо любиш- кохай у виконанні викладача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олійник Г. М та студентки першого курсу, групи СР-11 Григус Я.
Пісня Якщо любиш- кохай у виконанні викладача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олійник Г. М та студентки першого курсу групи СР-11 Григус Я.

Вірші про кохання читає доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Главацька О.Л.

Жартівлива сценка Кохання на виживання у виконанні талановитих студентів спеціальності Соціальна робота.
Жартівлива сценка "Кохання на виживання" у виконанні талановитих студентів спеціальності "Соціальна робота"

Учасники та гості свята Дня святого Валентина