Семінар з Академічного письма в ТНПУ ім. В. Гнатюка. Як це було (ФОТО)

Семінар з Академічного письма

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Як це було

14-16 лютого 2018 року в нашому університеті відбувався практичний англомовний тренінг для викладачів та аспірантів. Захід було організовано спільно із Американськими радами та Посольством США в Україні, тож брати участь у ньому могли зацікавлені з інших навчальних закладів. Цією нагодою, окрім представників ТНПУ ім.В.Гнатюка, скористались студенти, аспіранти та викладачі із Тернопільського державного медичного університету ім. Горбачевського (ТДМУ), Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ), Тернопільського кооперативого торговельно-економічного коледжу та навіть з Ужгородського національного університету.

Провів трейнінг Роберт Артур Коте, доктор філософії з вивчення та викладання другої мови (SLAT), Університет Арізони, директор програми по вдосконаленню навичок письма (WSIP).

Він в інтерактивній формі давав інформацію, приклади та завдання за такими напрямками як: Академічна доброчесність, уникнення плагіату, стилі цитування, написання пропозиції на конференцію, статті, і т.д. Також часто згадувалось про особливості освіти та письма у США, Європі та інших частинах світу, оскільки д-р. Коте має досвід викладання в багатьох країнах.

Сподіваємось, що такі цікаві та корисні заходи і надалі будуть доброю традицією в Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка.

Більше фото можна переглянути в
альбомі

Відкриття семінару