В ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначили Міжнародний день рідної мови! (ФОТО)

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

Студенти факультету педагогіки і психології (група ПО-31) не забули про свято нашого народу. Сьогодні кожного долучили до правильного написання та вживання українських слів. Підготовувавши цікаві та найбільш вживані слова, розмістили їх дверях кожної аудиторії.

Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Мова – це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Бережімо рідну мову та пам’ятаймо слова К Ушинського:

"Коли зникає народна мова — народу нема більше! Відберіть у народу все — і він усе може повернути, але відберіть мову, і він ніколи більше не створить її; нову батьківщину навіть може створити народ, але мови ніколи: вмерла мова в устах народу — вмер і народ.

Красій Уляна

Говори правильно! Говори правильно2 Говори правильно!3 Говори правильно!4 Говори правильно!5