Розширене засідання вченої ради факультету філології і журналістики відбулося в новому форматі

Розширене засідання вченої ради

факультету філології і журналістики

відбулося в новому форматі

13 лютого відбулося розширене засідання вченої ради факультету філології і журналістики, на яке було запрошено увесь професорсько-викладацький склад факультету. Крім поточних пунктів плану, розглядалися такі актуальні питання, як написання бакалаврських і магістерських робіт та здійснення контролю за їх підготовкою за сучасними вимогами (доповідала голова навчально-методичної комісії факультету доц. М. М. Данилевич), а також робота з електронним каталогом наукової бібліотеки, умови реєстрації у міжнародному реєстрі вчених ORCID тощо (із роз’ясненнями та презентацією виступила директор наукової бібліотеки ТНПУ імені Володимира Гнатюка І. А. Чайка).

Оскільки засідання відбувалось у переддень Дня Святого Валентина, студенти факультету виявили бажання привітати викладачів з Днем закоханих і підготували пісні, вірші, гуморески. На завершення усіх присутніх чекав солодкий подарунок, наклейки-сердечка і хороший настрій.

директор наукової бібіліотеки І.А.Чайка на засіданні вченої ради факультету філології і журналістики
Директор наукової бібіліотеки І.А.Чайка на засіданні вченої ради факультету філології і журналістики

засідання вченої ради факультету філології і журналістики.jpg

Засідання вченої ради факультету філології і журналістики