Майстер-клас для вчителів естетичного циклу провели викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Майстер-клас для вчителів естетичного циклу

провели викладачі кафедри

образотворчого мистецтва,

дизайну та методики їх викладання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

У Скалатській ЗОШ І-ІІІ ст. 20 лютого 2018 року відбувся методичний семінар з образотворчого і музичного мистецтва, а також майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва, який провели викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Мацишина З.А. і Рублевська Н.В.

Під керівництвом викладачів кафедри вчителі виготовили мінігобелени (у техніці ткання) і кусудами (у техніці орігамі). Гобелен – безворсовий виріб із сюжетною або орнаментною композицією, витканий вручну перехресним переплетенням ниток. Кусудама – один з найдавніших декоративних традиційних японських виробів, який виготовляється з однакових складених паперових модулів і створює «лікарську кулю», бо японською мовою «кусурі» означає «ліки», «тама» – «куля».

Під час заходу була презентована виставка творчих робіт студентів, які навчаються на кафедрі образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання ТНПУ ім.В.Гнатюка. Глядачі були вражені талановитими роботами майбутніх вчителів образотворчого мистецтва і дизайнерів.

Вчителі естетичного циклу виявили необхідність у проведенні таких майстер-класів і висловили сподівання на подальшу успішну співпрацю із кафедрою образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання.

Мацишина З.А.,
 Рублевська Н.В.

Книш Т.Л.

Робота кипить