На факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка провели семінар-тренінг Classroom Managemen (ФОТО)

На факультеті педагогіки і психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели семінар-тренінг

Classroom Managemen

У межах співпраці Тернопільського національного педагогічного  університету ім. В. Гнатюка та видавництва “Мандрівець”, центр "Сертифіковані українські технології освіти" на базі факультету педагогіки і психології ТНПУ ім В.Гнатюка провели семінар-тренінг Classroom Managemen, адже що може бути цінніше для педагога за досвід та «інструмент» для потужної роботи! Про все це розповідала та доводила на практиці учасникам тренінгу тренер Татарова Євгенія Леонідівна.

Кожен з учасників тренінгу мав можливість дізнатися про ефективне використання освітнього простору та керування ним. Що вчитель має бути не лише “творцем” цього простору, а й учні та їхнє щире бажання співпрацювати з учителем. Яку роль відіграє позитивна атмосфера під час заняття, які компоненти є запорукою позитивної атмосфери та вмотивованості дитини? А також, що учитель є не лише “транслятором” знань, умінь та навичок, а він також і “психолог”, який має виявити учнів із різним рівнем знань, із різною мотивацією, та організувати освітній простір так, щоб під час заняття кожна дитина мала змогу брати участь у всіх видах діяльності, здобувати потрібні знання, спостерігати за своїм прогресом та самостійно оцінювати виконану роботу.

Драйв, захоплення, зацікавлення вирували у стінах факультету педагогіки і психології! Учителі-практики з Тернопільської та Хмельницької областей, викладачі та студенти, магістри та аспіранти вкотре довели, що самовдосконаленню немає меж.

Усі учасники отримали сертифікати, а найактивніші – ще й цікаві книги у подарунок.

Дякуємо усім за комфорт і співпрацю!

Шумська Юлія

Вручення подяк та подарунків найактивнішим учасникам тренінгу

Вручення сертифікатів

Завжди разом студенти та викладачі факультету педагогіки і психології