Студент факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка засновує "Школу волонтера"

Студент факультету фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

очолив
"Школу волонтера"

та запрошує долучитися охочих

В рамках проекту "Освіта у Громадському здоровї" організовується "Школа волонтера".

Основним завданням Школи є волонтерство в системі формування здорового способу життя дітей та молоді.

Хома О.

Керівник Школи волонтерства – студент 4 курсу факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка, кандидат у майстри спорту із стрибків у висоту, переможць Кубку України з легкої атлетики Олександр Хома.

Ідейник проекту –  знана спортсменка, громадська активістка, випускниця факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка Лілія Проць.

Навчання у Школі проводитиметься у двох напрямках:

- тайм-менеджмент, мотивація, лідерство, комунікація, побудова команди, креативне мислення, написання проектів, SMM тощо;

- здоров`я, здоровий спосіб життя, загартування, емоції, харчування, рухова та фізична активність, надання першої медичної допомоги тощо.

Дізнатися більше про проект можна тут.

Після закінчення навчання у "Школі волонтера" видається сертифікат.

Перша зустріч та знайомство з учасниками відбудеться 20 березня о 18.00, в стінах MagnetikOne Akademy за адресою (вулиця Соломії Крушельницької, 43).

Запрошуємо реєструватись всіх, хто бажає, незалежно від віку та роду діяльності!
Станьте частиною добрих змін в нашому місті!

волонтери