На  факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася зустріч до Дня Весни, Краси, Жінки!

На  факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбулася з
устріч до Дня Весни, Краси, Жінки!

6 березня на факультеті філології і журналістики відбулася зустріч із відомими та успішними жінками, які поділилися зі студентами власним досвідом і привітали зі святом Весни.

Юрист за фахом, волонтерка і просто красива жінка
Христина Феціца розповіла про життя наших захисників по той бік барикад, яке не транслює жодне телебачення в Україні. Ця сильна жінка є засновницею логістичного центру для бійців АТО, метою створення якого було допомагати, надихати і морально підтримувати військових України.

Депутат обласної ради, директор музичного училища імені С. Крушельницької, голова асоціації жінок і учасниця депутатської групи «Рівні можливості» – це далеко не всі надбання другої гості –
Лариси Римар. Пані Лариса майстерно поєднує особисте життя і громадсько-політичну діяльність, долучається до розвитку культурного життя Тернопілля. Її життєвим кредо є власні ж слова: «Почуття гідності, гордості і поваги до себе не зроблять з тебе жертву», до чого закликала і майбутніх журналістів та філологів.

Студенти факультету філології і журналістики висловили щиру вдячність цим життєрадісним, красивим і сильним жінкам, а на згадку представили кілька художніх номерів: театр байки від студентів групи ЖУР-1, поезію про кохання  (Надала Христина і Сергій Микичак), музичну композицію (Зоряна Ковалишин).

Студентка І курсу факультету філології і журналістики
Христина Надала

Майбутні філологи і журналісти разом із викладачами та гостями свята

Майбутні філологи і журналісти разом з викладачами та гостями свята