Стажування у Польщі для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Стажування у Польщі

для студентів
 ТНПУ ім.В.Гнатюка

7.03.2018 р.
ТНПУ ім.В.Гнатюка підписав тристоронню угоду, яка продовжила   багаторічну плідну співпрацю з Товариством охорони прав учня «Фортеця» й Товариством охорони прав і гідності дитини «Виспа» (Республіка Польща).

Ця партнерська угода передбачає можливість проходити студентські стажування у навчальних закладах міста Хожува та в організаціях, які працюють з дітьми та молоддю.

Подаємо графік запланованих стажувань на 2018 р.:

1. 14-22 квітня -  практика в дошкільних закладах та середньозагальних освітніх школах.

1. 12-20 травня -  практика в дошкільних закладах та середньозагальних освітніх школах.
                              Допомога у проведенні Родинного пікніка для дітей.

1. 2-10 червня -  практика в дошкільних закладах та середньозагальних освітніх школах.
                             Допомога в організації  Міжнародного дня дитини.

За додатковою  інформацією звертатися у відділ міжнародних зв’язків ТНПУ ім.В.Гнатюка та Товариство «Фортеця» за телефоном 0679403296.

Обговорення напрямків співпраці.

Обговорення напрямків співпраці