Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь у літературному відеомарафоні «Мій Шевченко» (ФОТО)

Студенти факультету філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

взяли участь у літературному відеомарафоні

«Мій Шевченко»

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Т. Г. Шевченко

Тарас Григорович Шевченко силою свого полум’яного й мистецького слова, силою своєї загальнолюдської правди переступив кордони рідної і дорогої України. Його твори пробили мур байдужості й ворожості до українського слова, піднісши нашу мову і літературу на нечувану височінь.
Книжкова виставка Мій Шевченко
Іван Франко писав про Шевченка:
«Я не знаю в світовій літературі поета, який би став таким послідовним, таким гарячим, таким свідомим оборонцем за права жінки на повне і людське життя».

Щороку в Україні відзначають «Шевченківські дні» 9 і 10 березня, які потрапляють на роковин народження і смерті поета. У різних містах України проходить безліч акцій, присвячених пам’яті митця.

7 березня 2018 року в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся літературний відеомарафон «Мій Шевченко», у якому взяли участь студенти факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка під керівництвом к.ф.н., доц. кафедри теорії і методики української та світової літератури Скуратко Т.М.

Майбутні філологи мали можливість прочитати улюблену шевченківську поезію, ознайомитися із книжковою виставкою до дня народження Т. Г. Шевченка.

Студентка групи УФа -22
факультету філології і журналістики
Мулярська Іванна

Учасники відеомарафону Мій Шевченко