Креативна практика студентів   факультету філології і журналістики   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Креативна практика студентів

факультету філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Ще кілька днів – і студенти-практиканти факультету філології і журналістики сядуть за лави навчальних аудиторій. І ще довго їхні погляди блукатимуть за вікном у пошуках дороги до гімназії, до сердець дітей, яких аж (тільки) протягом двох місяців навчали усього доброго і вічного.

Стіни гімназії прийняли молодих учителів, надали їм змогу долучитися до професії словесника, показати ті знання, які було здобуто в процесі навчання, творчо підійти до проведення уроків різних типів та позакласних заходів. Кожен мав можливість проявити свою креативність, власне бачення сучасного і майбутнього навчального процесу. Сподіваємося, що слова «цікавішої професії не знаю» –  це саме про нас.

Більше фото можна переглянути в альбомі

Кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри української мови
та методики її навчання
Головата Л. М.

Філологічна вікторина між другими гімназійними класами (у ролі вчителів - Ірина Паславська та Ірина Козінчук)

Радість від успіху на очах у методиста

А так проходять нестандартні уроки у молодої вчительки Уляни Кінах.
А так проходять нестандартні уроки у молодої вчительки Уляни Кінах

Ірина Павко проводить мовно-літературний квест

А так виглядає щастя вчителя (Ірина Козінчук зі своїм 2-А класом)