Співпраця кафедри  теорії і практики перекладу  зі школами міста Тернополя (ФОТО)

Співпраця кафедри
теорії і практики перекладу
зі школами міста Тернополя

7 березня 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи зі школярами кафедрою теорії і практики перекладу було організовано семінар „Портрет сучасного перекладача” для учнів 10 класу ТНВК „Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука”. Захід провела завідувач кафедри теорії і практики перекладу Цепенюк Тетяна Олегівна.

Школярі ознайомилися з особливостями навчання на факультеті іноземних мов, цьогорічними умовами вступу до університету та „приміряли” на себе професію перекладача: дізналися про історію виникнення професії, виконали чимало вправ на розвиток уваги, покращення пам’яті та артикуляції, обговорили труднощі, які виникають в роботі перекладача. Захід проходив в лабораторії синхронного перекладу, де учні мали змогу попрацювати у кабінках для синхронного перекладу і спробувати себе у ролі перекладачів-синхроністів.

Цей вид роботи найбільше сподобався школярам і викликав чимало емоцій. Вони змогли зрозуміти наскільки важкою і виснажливою є робота перекладача-синхроніста, оцінили свої сили та зрозуміли свої слабкі місця.

Колектив кафедри теорії і практики перекладу щиро дякує вчителям англійської мови ТНВК „Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука” Кашубі Наталії Богданівні та Купецькій Ользі Петрівні за ініціативу та підтримку у проведенні цього заходу.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Переглядаємо та обговорюємо відео "Типовий день перекладача"

Школярі активно долучаються до обговорення

Запрошуємо на навчання майбутніх абітурієнтів!