Традиційні літературні читання-конкурс української поезії, присвячені пам’яті Т. Шевченка

Традиційні літературні

читання-конкурс української поезії,

присвячені пам’яті Т.Шевченка

Одним із цікавих заходів, організованих і проведених Науково-дослідною лабораторією «Духовного становлення творчої особистості», яка функціонує на факультеті мистецтв, стали вже традиційні літературні читання-конкурс української поезії, присвячені пам’яті Т. Шевченка.

У ньому взяли участь вихованці духовно-мистецьких студій, що функціонують в рамках діяльності лабораторії і є експериментальною площадкою для втілення творчих проектів викладачів та студентів факультету мистецтв.

Цей захід був організований викладачами кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва В.О.Водяною, Л.Б.Щур, магістрантами Г.Яценко, О.Чортик спільно з катехитом церкви МБНП В.Сас. Головою журі на конкурсі був завідувач кафедри музикознавства доцент Б.О.Водяний.

Цьогоріч у конкурсі приймали участь діти у двох вікових категоріях: молодша група – віком від 4 до 8 років, основна група – від 9 і старші.

Поезія Т.Шевченка є складною для виконання, як з огляду на осмислення змісту, так і з боку техніки сценічного мовлення та засобів розкриття художнього образу. Але з цим завданням юні читці успішно справлялися і, як результат, істина шевченківського слова промовляла дитячими устами.

Більше фото можна переглянути в альбомі.

Кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри музикознавства

та методики музичного мистецтва
Валентина Водяна