Стажування в аналітичному центрі   FOMOSO для студентів Центральної і Східної Європи

Стажування в аналітичному центрі   FOMOSO

для студентів Центральної і Східної Європи

Метою FOMOSO як незалежної, некомерційної організації є поширення інформації щодо політичних процесів у Східній, Центральній та Південно-Східній Європі. У березня 2018 року FOMOSO запрошує студентів з Центральної та Східної Європи до участі у стажуванні в аналітичному центрі FOMOSO у Німеччині.

Тривалість стажування: від 3 до 6 місяців.

Стажування передбачає написання блогів і статей, проведення досліджень, здійснення аналізу даних, переклад, вдосконалення англомовної версії сайту організації, участь у розробці і проведенні опитувань тощо.

Подаватися можуть: студенти, зацікавлені тематикою Східної та Центральної Європи, які мають хороші навички написання текстів і володіють англійською (рівень С1/С2) і німецькою мовами.

Дедлайн: 31 березня 2018 року.

Дізнатися детальніше можна за посиланням або на офіційному сайті організації