XVII науково-практична конференція «Сучасні наукові дослідження»

XVII науково-практична конференція

«Сучасні наукові дослідження»

Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів, вчених та практикуючих спеціалістів взяти участь у XVII науково-практичній конференції «Сучасні наукові дослідження».

Конференція буде проведена 23 березня 2018 року у м. Моррісвілль, США у дистанційному форматі.

Після проведення буде випущено збірник матеріалів конференції, якому будуть присвоєні вихідні дані американського видавництва та ISBN США.

Прилад вихідних даних опублікованих матеріалів: Ivanova, I. Ways of production of grapheme. // Proceedings of II International scientific conference “World Science in 2016: Results”. Morrisville, Lulu Press., 2017. PP 150-155.

Приймаються роботи англійською, українською та російською мовами.

Крайній термін прийому матеріалів подовжено до 21 березня.

Електронний збірник (та сертифікати) буде розіслано до 30 березня, паперовий – до 3 травня.

Конференція мультидисциплінарна, приймаються роботи з наступних напрямків:

1. Фізико-математичні науки
20. Соціологічні науки
21. Політичні науки
22. Культурологія

Приймаються роботи у форматі .rtf, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, усі поля 2.

Тези мають бути структурованими. «Шапка» має відповідати наступній структурі:

Ми використовуємо чорно-білий друк, тому бажано не вставляти в роботу кольорові малюнки, діаграми та схеми.

НАЗВА Петренко Михайло Семенович студент кафедра обліку й аудиту факультет економіки та менеджменту Донбаський державний педагогічний університет м. Слов’янськ, Україна Іваненко Марія Степанівна студентка кафедра обліку й аудиту факультет економіки та менеджменту Донбаський державний педагогічний університет м. Слов’янськ, Україна Науковий керівник – канд. екон. наук Похилько П.І.
Анотація Ключові слова Текст текст текст

Література: 1. Якщо, робота не англійською мовою, «шапку» обов’язково потрібно продублювати англійською

Для участі в конференції учасник має сплатити оргвнесок, що розраховується згідно з таблицею, наведеної нижче.

Вартість для учасників з України:
За замовчуванням всім авторам та науковим керівникам доступні збірник та сертифікати в електронному вигляді.

Додатково за потреби можна замовити друковані збірники та/або сертифікати

Оргвнесок для аспірантів (з 1 людини) 45 грн
Оргвнесок для інших участиків (з 1 людини) 90 грн
Мінімальний платіж 290 грн (досягається замовленням друкованої продукції, платою за перевищення обсягу або одночасною публікацією кількох людей)

Електронний сертифікат для авторів і наукових керівників

Входить в оргвнесок
Доплата за кожну сторінку після 6-ої 40 грн
Друкований сертифікат 50 грн
Друкований збірник 195 грн за кожен екземпляр

Реквізити для сплати оргвнеску надсилаються після затвердження роботи.
Оплата повинна бути здійснена упродовж 3 діб з моменту отримання реквізитів.

Для участі у конференції потрібно заповнити анкету за посиланням https://u.iscience.me/regusa,
потім надіслати на скриньку usa@iscience.me файл з тезами у форматі .rtf або .doc.

Тема листа обов’язково повинна складатися зі слів «реєстрація» та прізвища першого автора.

Редакція залишає за собою право скорочення та/або виправлення матеріалів без втрати змісту, а також відмови у публікації.

Усі питання надсилайте на адресу usa@iscience.me або телефонуйте +38 067 118 74 01

З повагою,
 Наукова ініціатива «Універсум»