Співпраця факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка зі школами Тернополя (ФОТО)

Співпраця факультету філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка зі школами Тернополя

14 березня 2018 року студенти-практиканти (А.І.Дацишин, Н.І.Кульчицька, Х.А.Сех, Ю.В.Ситар) під керівництвом доктора педагогічних наук, професора кафедри української мови та методики її навчання Е.Я.Палихати взяли участь у розширеному засіданні методичного об’єднання учителів української мови ЗОШ №11 міста Тернополя, яке проводила учитель української мови, голова методичного об’єднання С.П.Кавецька.

У засіданні взяли участь директор школи П.С.Літинський, заступники директора школи А.В.Макаренко, Л.З.Григор’єва, А.З.Бригідир, учителі української мови В.Г.Ситар, Н.І.Тимофієнко, Р.Р.Матуш. Відбулося обговорення результатів педагогічної практики студентів-філологів та активної участі учителів-словесників і дирекції школи у створенні сприятливих умов для проведення студентами уроків і позакласних заходів.

Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ імені В.Гнатюка і професор Е.Я.Палихата висловили щиру вдячність дирекції ЗОШ №11 м.Тернополя і вчителям української мови за надану допомогу у проходженні педпрактики.

Доктор педагогічних наук,

професор кафедри української мови

та методики її навчання

Е. Я. Палихата