В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться зустріч з керівником Департаменту вищої освіти МОН України Олегом Шаровим

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться зустріч

з керівником Департаменту вищої освіти

МОН України   Олегом Шаровим

21 березня, в середу, в 9.30 в актовому залі університету відбудеться зустріч з керівником Департаменту вищої освіти МОН Олегом Шаровим щодо обговорення Концепції педагогічної освіти.

Відеотрансляцію зустрічі можна буде дивитися на youtube-каналі ТНПУ ім.В.Гнатюка та на офіційній сторінці університету в мережі Фейсбук.

Міністерство освіти і науки України  29 грудня 2017 року оприлюднило для громадського обговорення проект Концепції розвитку педагогічної освітирозроблений з метою формування бази підготовки педагогічних працівників нової генерації, забезпечення умов для становлення і розвитку сучасних альтернативних моделей професійного та особистісного розвитку педагогів, які стануть ключовою умовою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа"  (Звіт за результатами громадського обговорення ).

Запрошуємо  до активної дискусії!

Довідково

Шаров Олег  Ігорович, 1968 року народження,  закінчив мех.-мат. факультет Київського університету та аспірантуру при  кафедрі теорії ймовірностей та матстатистики, кандидат фізико-математичних наук. доцент, нагороджений Знаком «Відмінник освіти України», керівник Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих.