Ексклюзивна можливість для керівників наукових досліджень ТНПУ ім. В. Гнатюка: стипендія в США

Ексклюзивна можливість

для керівників наукових досліджень

ТНПУ ім. В. Гнатюка: стипендія в США

Програма підтримки представників керівництва університетів University Administration Support Program (UASP), розроблена IREX і підтримувана Carnegie Corporation в м. Нью-Йорк, надає можливість керівникам досліджень середнього та високого  рівня отримати стипендію тривалістю 6 тижнів у США.

Опис програми

Учасники програми отримають можливість:

• 2-тижневого інтенсивного стажування у галузі лідерства і управління дослідженням;

• навчання у віртуальному навчальному середовищі;

• інтерактивного навчання;

• аналізу та спостереження за процесом управління дослідженням у провідних університетах США протягом 4 тижнів;

• впровадження досвіду університетів США у рідному університеті після закінчення програми.

Терміни участі у програмі: 24 вересня – 2 листопада 2018 (стипендія  Cohort I); 28 січня – 8 березня 2019 (стипендія  Cohort II).

Заявники повинні:

• бути громадянами та проживати в Україні на момент подання заявки та участі;

• вільно писати, читати та розмовляти англійською;

• мати можливість отримати та зберегти візу типу J-1;

• мати змогу брати  участь у стипендіях в США протягом 6 тижнів наприкінці 2018 року або на початку 2019 року;

• бути в курсі розробки плану впровадження порівняльного  дослідження з тематики управління дослідженням;

• займати посаду що передбачає управління дослідженнями.

Дедлайн: 15 квітня 2018 року.

Детальніше: https://www.irex.org/program/opportunity-university-research-managers-africa-or-eurasia-fellowship-united-states

Увага!!! Можливість є ексклюзивною для працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка. Наш університет є у переліку з лише 12 українських вишів, що мають право участі у програмі.