Літня школа «Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні»

Літня школа «Студії пограниччя

у Центрально-Східній Європі

та Чорноморському регіоні»

Магістранти, аспіранти, докторанти, молоді вчені та працівники освітньої й культурної галузі запрошуються до участі у літній школі «Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні», що пройде у освітньому хабі Spalah (вул. Дівоча 6 (3 поверх), Харків, Україна).

Літня школа – це можливість для молодих дослідників отримати знання про сучасні дослідження зі студій пограниччя, представити власні проекти, взяти участь у публічних заходах та дискусіях та приєднатись до міжнародної мережі дослідників у динамічній міждисциплінарній галузі.

Робочі мови школи – англійська, українська та російська. Рівень володіння англійською мовою має бути достатнім для навчання, виступів та участі в дискусіях.

Участь в літній школі є
безкоштовною. Дорожні витрати, поселення та харчування забезпечуються організаторами.

Дати проведення школи
: 25 червня – 6 липня 2018 року.

Дедлайн
: 10 квітня 2018 року.

Дізнатися детальніше
можна за посиланням: https://ethnickh.wordpress.com/2018/02/06/call_borderlands_2018_ukr/