Актуальні події на тему фінансування, написання резюме для вступу та освіти в університетах США

Актуальні події на тему фінансування,

написання резюме для вступу та освіти

в університетах США

14 квітня, 12:00-18:00, Київ

Alumni Fair - це чудова нагода вживу поспілкуватися з випускниками вишів США та поставити їм всі свої питання про життя в ритмі американського студента. 27 українців та американців, котрі навчалися в Америці  вже готові розказати про особливості освіти в їх alma mater 14 квітня з 12:00.

Реєстрація на Alumni Fair
Фінансування освіти в США, 5 квітня

5 квітня, 17:00, Київ + Онлайн

Presentation will be held in English

Дізнайтеся як і де знайти фінансові ресурси для навчання в США. Лекція буде актуальна і для бакалаврів, і для магістрів, і для аспірантів. Приходьте і стане зрозуміло, як почати свій пошук фінансів та які його види доступні для іноземних студентів.

Вступ до юридичних шкіл США, 11 квітня

11 квітня, 14:00, Київ

Ви знаєте, що є понад 222 юридичні школи, і навіть більше програм, сертифікованих в США Американською асоціацією адвокатів? Яка з них підходить саме для вас?
Під час нашої сесії ми розглянемо всю різноманітність юридичної освіти у США.

Адреса:  Володимирська 60, аудиторія 236 American Common Law Center
Пошук фінансових можливостей для навчання в США

12 квітня, 14:00, Київ

Плануєте отримати навчальний ступень в Сполучених Штатах? Чи потрібна вам допомога в пошуку фінансових можливостей для навчання? Тоді завітайте на нашу презентацію про пошук фінансових можливостей для навчання в США.

Адреса: Володимирська 60, аудиторія 236 American Common Law Center
Написання ефективного резюме для вступу

12 квітня, 17:00, Київ + Онлайн

Давайте поговоримо про ефективні техніки написання резюме / CV для вступу до коледжів та університетів у США. Якщо ви прагнете навчатися у навчальному закладі  вашої мрії, ваше завдання полягає в умінні обрати правильну маркетингову стратегію для самого себе.

Intro to public health

19 квітня, 17:00, Київ + Онлайн

Presentation will be held in English

Потрібні менеджерські навички у сфері охорони здоров'я? Дізнайтеся про те, що таке Public Health, якими навчиками потрібно володіти для вступу на ці програми та які кар'єрні  можливості відкриваються для випускників.

Онлайн трансляція лекції ]
Успішний шлях до навчання в американських університетах

27 квітня, 17:00, Київ + Онлайн

Бажаєш навчатися у США, але бракує знань? Відвідай нашу щомісячну презентацію, щоб дізнатися про процес вступу, фінансування своєї освіти та послуги, що надають центри EducationUSA.

Онлайн трансляція лекції ]
EducationUSA is a U.S. Department of State network of over 400 international student advising centers in more than 170 countries. The network promotes U.S. higher education to students around the world by offering accurate, comprehensive, and current information about opportunities to study at accredited postsecondary institutions in the United States. EducationUSA also provides services to the U.S. higher education community to help institutional leaders meet their recruitment and campus internationalization goals.
EducationUSA Centers are located in an array of venues including U.S. embassies and consulates, Fulbright commissions, bi-national centers, universities, and non-profit organizations.
EducationUSA в Україні
Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві
Інформаційно-консультаційні центри «Освіта» у
ДніпріЛьвові та Харкові