Всеукраїнський студентсько-учнівський   конкурс соціальних відеопроектів  «Чесність починається з тебе»

Всеукраїнський студентсько-учнівський
 конкурс соціальних відеопроектів
 «Чесність починається з тебе»

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» (SACCI) (Management Systems International, Inc., a Tetra Tech Company, USAID Contractor), компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики оголошують II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе».

Хто може взяти участь?

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах освіти України (будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання).

Вимоги до відеопроектів:

• формати mkv, mov, mpg4;

• якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;

• хронометраж – до 90 секунд (уточнено відповідно до Положення  про Конкурс рекомендований хронометраж – 90 секунд, але не більше 120 секунд).

• мова відео – українська та/або англійська.

Дедлайн: 22 квітня 2018 року.

Детальніше: http://www.saiup.org.ua/nashi-novyny/ii-vidkrytyj-vseukrayinskyj-studentsko-uchnivskyj-konkurs-sotsialnyh-videoproektiv-chesnist-pochynayetsya-z-tebe/

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua