Свято легкої атлетики завітало у ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Свято легкої атлетики завітало

у ТНПУ ім.В.Гнатюка

12 квітня 2018 року гостинно зустрів Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка заключний тур Західноукраїнської ліги «Дитяча легка атлетика ІААФ».

Змагання організовані з ініціативи Федерації легкої атлетики Тернопільської області (президент Єднак В.) та Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення (директор Федорович Г.), Тернопільської міської ради та за сприяння ТНПУ ім. В.Гнатюка і територіальних федерацій легкої атлетики.

Учасниками змагань були учні 5-х класів які представляли міста Західного регіону країни: Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород та Хмельницький. Програма змагань включала: естафету зі стійками та бар’єрами, метання диску, метання вортексу, біг по координаційній драбинці, «багатоскоки», «хрестик», а також комплексна естафета «Формула-1».

Привітати учасників змагань прийшли начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Круть М., перший віце-президент ФЛАУ Рудюк В., декан факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка Омельяненко В., президент ФЛА Тернопільської області Єднак В., президент ФЛА Івано-Франківської області Матешко В., віце-президент ФЛА Закарпатської області Коломоєць А., триразова учасниця Олімпійських Ігор Віра Зозуля.

Традиційно, змагання розпочались із запальної розминки, яку провела викладач факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка Машталер І.

Об’єктивність суддівства забезпечувала бригада складена з кращих студентів факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка. Під час змагань вони отримали можливість закріпити отримані знання та вміння отримані під час академічних занять.

За підсумком усіх трьох етапів місця розподілились наступним чином: першим чемпіоном Західноукраїнської ліги «Дитяча легка атлетика ІААФ» стала команда м.Тернопіль, 2 місце – м.Ужгород, 3 місце – м.Івано-Франківськ, 4 місце – м.Луцьк, 5 місце – м.Хмельницький.

Всі учасники та переможці отримали ексклюзивні медалі, кубки та подарунки від партнерів заходу ТМ «Ласунка», кафе-пекарні «Ringo», мережі магазинів «Спортландія», мережі магазинів «Gorgany», ТМ «Молокія».

Доц. ТМОПС Єднак В.Д.

Виконання гімну України

Суддівська бригада

Учні ЗОШ№24 м.Тернополя - преможці змагань