Студенти-екологи ТНПУ ім.В.Гнатюка  стали учасниками акції   «Майбутнє лісу в твоїх руках» (ФОТО)

Студенти-екологи ТНПУ ім.В.Гнатюка

стали учасниками акції

«Майбутнє лісу в твоїх руках»

12 квітня в Микулинецькому лісництві державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» за участі працівників лісництва й лісгоспу, обласного управління лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника Олега Яремка та студентів географічного факультету, кафедри геоекології Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка відбулося відновлення лісової ділянки лісництва в рамках акції "Майбутнє лісу в твоїх руках".

Півгектара лісу, а це 2500 саджанців горіха чорного, висаджували 20 студентів 1, 2 і 3-го курсів спеціальності "Екологія" під керівництвом та за безпосередньої активної участі викладачів Каплуна І.Г., Новицької С.Р. та аспіранта кафедри Кузика І.Р.

Технологію висадки, видове різноманіття лісів Тернопільщини та особливості роботи в лісгоспах студенти почули від провідних лісівників області. Такий захід має важливе виховне та освітнє та, особливо, практичне значення, адже теоретично процес лісорозведення студенти вивчають у стінах аудиторій, а можливість реалізувати цей процес власними зусиллями сприяє закріпленню вивченого матеріалу.

Начальник управління Олег Яремко подякував студентству за участь в акції та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Каплун І.Г.

Новицька С.Р.

Кузик І.Р.

Лісова культура для посадки - горіх чорний