Україна єдина! Доведено ТНПУ ім.В.Гнатюка  (ВІДЕО) (ФОТО)

Україна єдина!

Доведено ТНПУ ім.В.Гнатюка

В ці квітневі дні Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка  відзначає своє 78-річчя.  Цей  сучасний і перспективний вищий навчальний заклад  з потужним науковим потенціалом,  найкращими педагогічними методиками, відмінною матеріальною базою давно став обличчям  міста, гордістю області. Університет займає гідне місце серед вишів України і активно співпрацює з закладами вищої школи  в міжнародному освітньому середовищі.

ТНПУ ім.В.Гнатюка  - лідер серед  вишів за індексом прозорості,  стабільно входить в  трійку  кращих педагогічних вишів  України. Університет  кращий  в  області  за кількістю місць державного замовлення та за кількістю працевлаштованих випускників.

«Тернопільський національний педагогічний університет є унікальним та одним із найстаріших вищих навчальних закладів у західному регіоні України.
Саме завдяки керівництву, викладачам та студентам цього вишу, Тернопіль заслужено носить звання однієї зі студентських та наукових столиць України. У цих стінах твориться нова українська педагогіка, нова українська наука, яку відкриває увесь світ, - стверджу мер міста С.В.Надал.

Витоки вишу сягають  Х
VII століття,  але, шануючи історичне минуле,  в університеті  створюють нові традиції. Викладачі та студенти  активно займаються громадською роботою, палко відгукуються на події в країні, постійно допомагають захисникам України.  Цьогоріч,   враховуючи ситуацію в державі, День університету проходив під гаслом  «ТНПУ у вишиванці з Україною в серці»

Програма святкування була цікава, різноманітна, насичена, а головною подією цього дня, подією, яка об
єднала не лише колектив університету, тернополян, а й всю Україну, без сумніву, став найбільший студентський флешмоб «Україна єдина».

18 квітня 2018 р. опівдні тернополяни захоплено спостерігали унікальне, яскраве дійство: перед головним корпусом університету студенти виконали символічний танець, а тоді  створили «живу» карту України. До них долучилися працівники університету, і з постатей у святкових вишиванках поруч постала велелюдна абревіатура «ТНПУ». Таким чином  університетська спільнота встановила одразу два рекорди -
найбільша кількість осіб, залучених до зображення карти України та  найбільша кількість осіб, залучених до зображення назви вищого навчального закладу.

До участі у флешмобі долучилися більше тисячі студентів, більше трьохсот працівників, з радістю вітали свою альма матер випускники різних років. Викладачі щиро підтримали ініціативу студентства, а доцент І.М.Чорна від імені професорсько-викладацького складу  внесла пропозицію в майбутньому зробити флешмоб вдвічі масштабнішим: провести батл «викладачі-студенти».

Флешмоб «Україна єдина» став своєрідною естафетою: ректор університету професор Б.Б.Буяк, який також брав участь у флешмобі, в прямому ефірі звернувся до Харківського національного педуніверситету імені Григорія Сковороди,  з яким ТНПУ ім.В.Гнатюка давно має дружні стосунки, і передав прохання студентів  підтримати ініціативу. Отже, прагнення тернопільських студентів бачити Україну єдиною, непорушною і квітучою справді єднає людей,  і незабаром в Харкові також оживе карта  нашої великої Батьківщини.

Під час проведення історичного флешмобу велася пряма відеотрансляція в мережі Фейсбук, а невдовзі тисячі фото і відео заполонили інтернет-простір! І вже десятки тисяч людей були в захваті від побаченого: писали, що задум вдався, з різних міст і країн летіли слова подяки ТНПУ ім.В.Гнатюка, і все це якнайкраще засвідчувало – Україна єдина!

Організацією флешмобу займався відділ у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка (начальник відділу – доцент В.Л.Брославський), а емоційний танець, який став початком дійства, поставив с
тудент факультету фізичного виховання, кандидат в майстри спорту Олександр Хома - справжній лідер,  надійний друг, щирий та всебічно обдарований юнак.

І звичайно ж, університет  висловлює велику подяку  Мережі магазинів MOYO.UA, яка за власною ініціативою стала нашим партнером у проведенні свята!  Те, що в нашу молодь вірять – приємно і закономірно, а те, що підтримують фінансово, на жаль, поки що зустрічається не так часто. Саме тому ми відзначаємо: Мережа магазинів MOYO.UA - це надійно,  сучасно і перспективно!  ТНПУ ім.В.Гнатюка переконаний, що MOYO.UA  - це не лише торговий простір для гарантованої якісної покупки, майданчик, націлений на створення тривалих, довірчих і взаємовигідних відносин між покупцем і продавцем, це взірець партнерства, благодійності і створення ділових стосунків, саме такими і мають бути вітчизняні підприємці!

Україна єдина!
В ТНПУ ім.В.Гнатюка це довели. Важливо її берегти, розбудовувати і дбати про майбутнє! Всім разом!

Більше фото дивіться в альбомі

Методисти відділу у справах молоді
ТНПУ ім.В.Гнатюка
Юрчак Л.Р., Раківська Н.В.

День ТНПУ
День ТНПУ ім.В.Гнатюка - 2018

емоційний танець, який став початком дійства
Емоційний танець, який став початком дійства, поставив студент факультету фізичного виховання, кандидат в майстри спорту Олександр Хома - справжній лідер,  надійний друг, щирий та всебічно обдарований юнак

створили «живу» карту України.
Перед головним корпусом університету студенти створили «живу» карту України

Слово має ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Богдан Богданович Буяк

найбільший студентський флешмоб «Україна єдина»
Найбільший студентський флешмоб «Україна єдина»