Проведення профорієнтаційної роботи   викладачами кафедри іноземних мов   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Проведення профорієнтаційної роботи

викладачами кафедри іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Оберіть собі роботу до душі,

і вам не доведеться працювати

жодного дня у своєму житті

Конфуцій

11, 16, 17  квітня 2018 р.
 доценти кафедри іноземних мов Кравчук Т.О., Кашуба О. М., Турчин А.І.  провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів Великодедеркальської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Шумського району (11.04.2018), Хмелиськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради (16.04.2018), Ремезівського НВК Золочівського району Львівської області (17.04.2018).

Вибір професії
 – одне із головних завдань у житті людини. Саме з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій, інформування учнівської молоді про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в ТНПУ імені Володимира Гнатюка ознайомили учнів викладачі кафедри іноземних мов.

Увазі присутніх було представлено профорієнтаційні матеріали та буклети факультету іноземних мов нашого університету. Учні ознайомилися з презентаціями доцентів кафедри іноземних мов. Виступи викладачів дали можливість присутнім відчути специфіку і важливість професії вчителя.

Сподіваємось, що цей захід допоможе молоді розібратись в різноманітті спеціальностей ТНПУ імені Володимира Гнатюка, наочно оцінити його пропозиції, визначитися зі своєю майбутньою професією.

Доценти кафедри іноземних мов
Кашуба О.М., Кравчук Т.О., Турчин А.І.

Профорієнтаційна робота у Великодедеркальській ЗОШ

Учні  Хмелиськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учні  Хмелиськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Після профорієнтаційного заходу