Вміємо святкувати – вміємо і працювати: в ТНПУ ім.В.Гнатюка підписали важливі угоди, відкрили дві міжнародні конференції та зіграли у інтелектуальну гру (ФОТО)

Вміємо святкувати – вміємо і працювати:

сьогодні в ТНПУ ім.В.Гнатюка

підписали важливі угоди,

відкрили дві міжнародні конференції

та зіграли в інтелектуальну гру

Вчора, 18 квітня, університет відзначав своє 78-річчя цікавими заходами та урочистостями, а сьогодні з тим же ентузіазмом і натхненням всі заглибилися в роботу.

Коротко про основні події звичайного дня з життя ТНПУ ім.В.Гнатюка.

1. Підписано Меморандум про співпрацю між Американськими Радами з міжнародної освіти та ТНПУ ім.В.Гнатюка «Проект сприяння академічній доброчесності в Україні» (SAIUP) та «Проект формування академічної доброчесності в школі» (SAISS). У рамках реалізації проекту студентам, викладацькому складу та адміністративному персоналу закладів вищої освіти надаватиметься інформація щодо практичної цінності й важливості академічної доброчесності. Водночас Американські Ради співпрацюватимуть з МОН України для уможливлення ключових операційних змін, які б на національному рівні заклали міцний та тривкий фундамент для реформування освіти в Україні.

Підписання Меморандуму про співпрацю між Американськими радами з міжнародної освіти та ТНПУ ім. В. Гнатюка

Підписання Меморандуму про співпрацю між Американськими Радами з міжнародної освіти та ТНПУ ім.В.Гнатюка

1. Підписано Угоду про створення Консорціуму для поліпшення спроможності системи освіти сфери публічного адміністрування між ТНПУ ім.В.Гнатюка та Краківським економічним університетом. Діяльність Консорціуму здійснюється в рамках імплементації проекту «Децентралізація пропонує кращі результати і ефективність (DOBRE)». Метою Консорціуму є інтеграція академічної спільноти в Україні на основі ідеї модернізації системи освіти сфери публічного адміністрування, поширення знань про реформу децентралізації в Україні та популяризація і практичне впровадження освітніх стандартів публічного адміністрування.

Підписання  Угоди про створення Консорціуму між ТНПУ ім.В.Гнатюка та Краківським економічним університетом

1. Відкрито Всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену 20-річчю заснування Голицького біостаціонару ТНПУ ім.В.Гнатюка. Конференція триватиме з 19 до 21 квітня 2018 року на базі хіміко-біологічного факультету.

Всеукраїнська науково-практична конференція , присвячена 20-річчю заснування Голицького біостаціонару ТНПУ ім.В.Гнатюка
Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 20-річчю заснування Голицького біостаціонару ТНПУ ім.В.Гнатюка

1. Стартувала Всеукраїнська (з міжнародною участю) науково практична конференція «Сучасні соціокультурні та психолого-педагогічні координати розвитку дитини». Конференція триватиме впродовж 19-20 квітня 2018 року.

Всеукраїнська науково практична конференція «Сучасні соціокультурні та психолого-педагогічні координати розвитку дитини»
Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні соціокультурні та психолого-педагогічні координати розвитку дитини»

1. О 14.30 у КМЦ «Світлиця» розпочалась загальноуніверситетська інтелектуальна гра МIND GAME. Мета: інтелектуально-пізнавальний розвиток та залучення до спільної роботи викладачів та студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Загальноуніверситетська інтелектуальна гра МIND GAME

Бажаємо усім успіхів у початих справах та втілення нових важливих, цікавих та корисних ідей!

Методист відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка
Раківська Н.В.