Студентів історичного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначили подяками (ФОТО)

Студентів історичного факультету
 ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначили подяками

Громадська організація «Інформаційно-правовий центр «Права людини» висловлює щиру подяку за впровадження інноваційної діяльності в сфері освіти та плідну співпрацю у сфері захисту прав дітей студентам історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка Луковицькому Денису та Лемішку Михайлу.

Студенти активно долучались до просвітницьких заходів у сфері прав людини серед населення Тернопільської області, зокрема молоді, проявили ініціативність та творчий підхід до реалізації поставлених завдань.

Громадська організація «Інформаційно-правовий центр «Права людини» бажає університетській спільноті й надалі поєднувати багаторічні освітні традиції з сучасними інноваційними підходами у підготовці конкурентоспроможних фахівців-педагогів за міжнародними стандартами!

Колектив університету щиросердечно вітає
Луковицького Дениса та Лемішку Михайла з відзначенням!
Бажаємо успіхів, творчих та професійних злетів!

Методист відділу у справах молоді
ТНПУ ім.В.Гнатюка
Раківська Н.В.