Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка святкували «Свято прильоту птахів» з вихованцями дитячого будинку «Малятко» (ФОТО)

Студенти хіміко-біологічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

святкували «Свято прильоту птахів»

з вихованцями дитячого будинку «Малятко»

«Свято прильоту птахів»
принесло радість спілкування маленьким мешканцям дитячого будинку «Малятко» м.Тернополя зі студентами хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка

У студентів ІІ курсу хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка стають доброю традицією відвідини дітей з дитячого будинку «Малятко», що на вулиці Сахарова 2, м.Тернополя.

Цьогорічне відвідування співпало в часі з Великодньою неділею і було присвячене Святу прильоту птахів та приурочене до тижня кафедри ботаніки та зоології. Студенти, переймаючи на себе роль птахів, навчали дітей  впізнавати їх за зовнішніми ознаками та співом, розповідали про життя, поведінку пернатих, навчали любити своїх малих сусідів.

Надзвичайно порадувало нас, викладачів кафедри, завзяття студентів, що проявилося у написанні сценарію, підготовці добірки загадок про птахів, підготовці презентації та підборі мультиплікаційних фільмів для малят.

З особливою теплотою студенти та магістранти факультету готували для малечі та вихователів дитячого будинку обрядові коржики та паску з зображеннями пташок та яєчок у гнізді.

Відвідуючи дітей, студенти несуть їм свої знання, тепло сердець, любов та ласку. Не можна ігнорувати і того дарунку, що його отримують студенти від щирого спілкування з дітьми-сиротами.

Ми переконані, що подібні зустрічі потрібні як малятам дитячого будинку, так і студентам і викладачам, адже вони збагачують  розум, зігрівають душу.

Доценти кафедри ботаніки та зоології

Л.О.Шевчик, М.А. Крижановська

Студенти 21 групи хіміко-біологічного факультету готуються до вистави

Викладачі та студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ прийшли в гості до малят.

Вистава Свято прильоту птахів
Вистава "Свято прильоту птахів"

Студенти пригощають малят обрядовими коржиками