Студенти факультету фізичного виховання  на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади  поповнили колекцію нагород ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Студенти факультету фізичного виховання
на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади
поповнили колекцію нагород ТНПУ ім.В.Гнатюка

18-20 квітня 2018 року на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

В олімпіаді взяли участь 52 студенти із 18 вишів України. Честь ТНПУ ім.В.Гнатюка захищала магістрантка 1 року навчання факультету фізичного виховання Ю.Лукачат.

У складі журі працював доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Єднак В.Д.

Відзнака університету

Програма Олімпіади передбачала три конкурсні завдання:

1. Тестування (загальна теорія підготовки спортсменів в олімпійському спорті).

2. Конкурс доповідей (історія олімпійського руху).

3. Тестування (професійний спорт).

Наша студентка продемонстрували належний рівень теоретичної підготовки і за підсумками виконання всіх конкурсних завдань вона посіла 6 місце поступившись лише представникам спеціалізованих вишів.

Представники ТНПУ ім.В.Гнатюка показали гідні результати. Юлія Лукачат була відмічена спеціальною грамотою «За високі показники в опануванні дисципліна «Історія олімпійського руху» та посіла ІІІ місце в інтерактивному конкурсі «Знавець олімпійського спорту» (науковий супровід доц. Єднак В.Д.)

Окрема грамота «За
ґрунтовну підготовку студентів» була вручена педагогічному колективу ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Організатори Олімпіади ознайомили учасників з експозицією Музею олімпійської слави НУФВСУ, діяльністю лабораторій Науково-дослідного інституту НУФВСУ та роботою фітнес-центру «Олімпійський стиль».

Доц.ТМОПС Єднак В.Д.

Відкриття олімпіади

Вручення грамоти колективу ТНПУ

Вручення грамоти колективу ТНПУ ім.В.Гнатюка

Вучення грамоти Лукачат Ю.

Вручення грамоти Лукачат Ю.

З відзнаками

Спільне фото учасників олімпіади