Конкурс Fulbright Graduate Student Program -  cтипендії на навчання в американських університетах для старшокурсників та випускників  ТНПУ ім.В.Гнатюка

Конкурс Fulbright Graduate Student Program
типендії на навчання
в американських університетах
для старшокурсників та випускників
ТНПУ ім.В.Гнатюка

До 16 травня 2018 року фулбрайтівський офіс приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program - cтипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Детальніше про програма в Україні тут
Бюлетень тут
Постер тут

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники вишів:

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору  всі зацікавлені можуть звертатися до нашого офісу:

Координатор програми - Інна Баришibarysh@iie.orgstudent.ukraine@iie.org
Асистенти програмиoffice.ukraine@iie.org

Офіс Програми імені Фулбрайта: вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001

Побачити, на яких програмах навчаються фіналісти магістерської програми 2018-19 р., можна на сторінках фулбрайтівського "Вісника": https://issuu.com/fulbright-ukraine/docs/students_frdp_2017-18