27 квітня в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудуться захисти двох дисертацій

27 квітня в ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбудуться захисти двох дисертацій

27 квітня 2018 р. о  10. 00 в залі засідань (каб. №31 головного корпусу)  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розпочнеться засідання спеціалізованої вченої ради д 58.053.01.

На порядку денному розгляд двох дертаційних робіт.

1. Захист дисертації на тему «Дидактичні умови формування художньо-графічних компетентностей студентів мистецьких спеціальностей» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання здобувачем  Кудренко Дар’єю Олександрівною.

Науковий керівник:

доктор педагогічних наук, доцент Лаврентьєва Олена Олександрівна (м.Кривий ріг).

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Васьківська Галина Олексіївна (м.Київ),

кандидат педагогічних наук, доцент Резніченко Микола Іванович (м.Одеса)

2. Захист дисертації на тему «Організаційно-педагогічні засади фізичної підготовки молодших школярів (1947-1991 рр.)» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – теорія навчання здобувачем Чижик Тетяною Григорівною.

Науковий керівник:

доктор педагогічних наук, професор Кузьменко Василь Васильович (м.Херсон).

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Проніков Олександр Костянтинович (м.Чернігів),

кандидат педагогічних наук, доцент Цибанюк Олександра Олександрівна (м.Чернівці).