Тиждень кафедри географії та методики її навчання  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Тиждень кафедри географії
та методики її навчання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Співробітники кафедри географії та методики її навчання
 ТНПУ ім.В.Гнатюка побували в гостях у Збаразькому замку.

В рамках проведення курсів підвищення фахового рівня працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля" з лекцією на тему:
"Літолого-геомофологічні передумови спорудження замків у Скалі-Подільській та Язловці" перед науковими співробітниками  установи виступив завідувач кафедри, доктор географічних наук, професор Сивий Мирослав Якович.

Участь в роботі курсів науковців замку у Збаражі в цей день взяли також працівники кафедри,  кандидати географічних та педагогічних наук Петро Дем'янчук, Сергій Гулик та Ольга Варакута.

Професор Сивий Мирослав Якович

Заступник генерального директора з наукової та культурно-просвітницької роботи в Національний заповідник "Замки Тернопілля", випускник географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка Руслан Підставка:
Висловлюємо щиру подяку пану Мирославу Сивому та його колегам за участь в цьому заході і сподіваємось, що така науково-методична співпраця між заповідником та кафедрою принесе вагомі і взаємовигідні плоди!"

екскурсія Збаразьким замком

Екскурсія Збаразьким замком

доповідає проф. Сивий М.Я..

Доповідає проф. Сивий М.Я.

Історико-географічна дискусія

Учасники курсів