Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка успішно взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з хімії (ФОТО)

Студенти хіміко-біологічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка успішно взяли участь

у Всеукраїнській студентській олімпіаді з хімії

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії був проведений на базі Львівського національного університету імені Івана Франка з 11 по 14 квітня 2018 року. Від факультету учасниками олімпіади були магістрант І курсу Валецький Борис і студентка 22 групи Нікончук Анна.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії серед класичних університетів магістрант І курсу Валецький Борис і  студентка 22 групи Нікончук Анна посіли V місце.

Щиро вітаємо учасників олімпіади з цими результатами, адже здобуті місця серед усіх класичних університетів України є вагомим досягненням і, без сумніву, свідчить як про високий рівень знань і великий об’єм проведеної роботи наших учасників олімпіади, так і про ефективність навчального процесу на факультеті загалом!

Ще раз вітаємо Валецького Бориса і Нікончук Анну та бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення, успіхів в навчанні і всіх гараздів!

Доценти кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
О.С.Волошин та І.Б.Чень

Учасники Всеукраїнських студентських олімпіад з біології та хімії Сахно А., Нікончук А., Онуфрійчук Л., Валецький Б.

Учасники Всеукраїнських студентських олімпіад з біології та хімії Сахно Адріана, Нікончук Анна, Онуфрійчук Лідія, Валецький Борис