Обізнана людина завжди  зможе себе захистити –  у вишах пишуть правовий диктант

ЗМІ про нас

Обізнана людина завжди
 зможе себе захистити –
у вишах пишуть правовий диктант

У 30-ти містах нашої держави за ініціативи та підтримки Мін’юсту розпочинається «Всеукраїнський правовий диктант».

Учасникам тестування буде запропоновано вибрати варіанти відповідей на п’ятдесят запитань, які стосуються різних напрямків права.
 «Всеукраїнський правовий диктант»

Акцію «Всеукраїнський правовий диктант» розпочали 25 квітня на Тернопільщині у національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка.  Це унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, а також дати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. У написанні диктанту взяли участь  студенти,  викладачі та практикуючі юристи.

начальник головного територіального управління юстиції в області Едуард Кольцов.У 30-ти містах нашої держави за ініціативи  та підтримки Мін’юсту розпочинається «Всеукраїнський правовий диктант», - розповів начальник головного територіального управління юстиції в області Едуард Кольцов. – Сьогодні (25 квітня – прим. авт.) ми започатковуємо тестування у педагогічному   університеті. Завтра проведемо правовий диктант в економічному та політехнічному вишах.

Мета правового диктанту виявити найбільш гострі проблеми в сфері правової грамотності, дати можливість кожному, хто бажає, дізнатися про  свій рівень обізнаності.

- Учасникам тестування буде запропоновано вибрати варіанти відповідей на п’ятдесят запитань, які стосуються різних напрямків права, - пояснив Едуард Кольцов. - За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності. Даний захід має безперечно і практичне значення, адже обізнана людина у будь-якій ситуації завжди зможе себе захистити.

Ірина Белякова
te.20minut.ua