Молодіжний хор ТНПУ ім.В.Гнатюка   став лауреатом VIII Міжнародного фестивалю-конкурсу   духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословіння» (ФОТО)

Молодіжний хор ТНПУ ім.В.Гнатюка

став лауреатом VIII Міжнародного

фестивалю-конкурсу

духовної пісні та камерної музики

«Я там, де є благословіння»

Впродовж 21-22 квітня у Тернополі тривав Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословіння». 21 квітня учасники представляли свої конкурсні програми, а 22 квітня відбувся фінал конкурсу, гала-концерт та нагородження переможців. У заході взяло участь близько 40 колективів, серед яких професійні виконавці та колективи різних християнських конфесій з України, Грузії та Польщі. Фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є благословіння» традиційно проводиться спільно з духовенством міста за підтримки міського голови Тернополя Сергія Надала та Міністерства культури України.
Диплом Лауреата ІІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословіння»

Цього року у конкурсі взяв участь і молодіжний хор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, і став лауреатом ІІІ премії. Керівник хору – Місько Галина Степанівна. У виконанні молодіжного хору прозвучали твори «Благослови» Дж. Кновла та «Під Твою милість» І. Соневицького.

Незважаючи на те, що хор створений зовсім недавно, він є лауреатом низки конкурсів та фестивалів, і це все завдяки сумлінній праці Місько Галини Степанівни, яка під час роботи з хоровим колективом звертає увагу як на вокально-технічні навики учасників колективу, так і на його гармонійне і злагоджене звучання.

Учасники фестивалю-конкурсу «Я там, де є благословіння» отримали величезний досвід та задоволення від спілкування з творчими колективами із України, Грузії та Польщі.

Побажаємо Молодіжному мішаному хору успіхів, не зупинятись на досягнутому, а йти до нових перемог!

Студентка групи ММ-21

факультету мистецтв

Дубас Христина

Після виступу. Молодіжний хор з міським головою Тернополя Сергієм Надалом