Конкурс на безкоштовне навчання в університеті Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща)

Конкурс на безкоштовне навчання

в університеті Марії Кюрі-Склодовської

(Люблін, Польща)

В університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні стартувала програма прийому іноземців на безкоштовні місця на перший курс у 2018–2019 навчальному році. Навчання проходитиме польською та англійською мовами.

Дедлайн - 20 травня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

У квітні в університеті Марії Кюрі-Склодовської відкривається програма для обдарованих іноземців, котрі цікавляться Польщею, але в котрих немає права на безкоштовне навчання в Польщі. Учасники програми зможуть поборотись за право безкоштовного навчання на певних напрямках в університеті.

Абітурієнт отримає:

• можливість безкоштовно отримати європейську освіту

• участь в інтеграційних зустрічах з представниками студентського самоврядування

• можливості  саморозвитку в студентських організаціях різного спрямування

• можливість стати співорганізатором тематичних заходів, присвячених культурі своєї країни чи сфері своїх зацікавлень

• активна участь в студентських Social Media

• професійний психологічний і освітній консалтинг

• участь в тренінгах і майстер-класах з вдосконалення суспільно-громадських і професійних вмінь в Biuro Rozwoju Kompetencji

• можливість реалізовувати свої захоплення і хобі в тематичних організаціях, що діють в Любліні

• переваги програми „Absolwent”.

Хто може взяти участь у конкурсі?

Іноземці, котрі вивчають польську мову, цікавляться польською культурою, активно діють в своєму середовищі, але не мають права на безкоштовне навчання в Польщі.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь в конкурсі?

1. Зареєструватись в системі IRK (irk.umcs.lublin.pl), заповнити профіль і вибрати напрямок навчання (з 16 квітня 2018)

2. Заповнити анкету участі в конкурсі (мовою, котрою абітурієнт планує навчатись: при польськомовних напрямках - польською, при англомовних - англійською) та вислати на ел.скриньку konkurs.talenty@umcs.pl (в темі повідомлення подати номер реєстрації в ІРК або номер PESEL). До цього повідомлення потрібно прикріпити скани дипломів, грамот та довідок, котрі підтверджують активну участь абітурієнта в громадському житті, мистецькі, наукові, спортивні осягнення і т.п. - до 20 травня 2018 р.

3.  Після надіслання анкети, абітурієнт отримає інформацію про дату та годину проходження кваліфікаційної співбесіди (співбесіда проводитиметься по Skype’у). Під час розмови перевірятимуться знання польської  та деталі позашкільної суспільно-громадської/ наукової/спортивної та ін. діяльності абітурієнта. Етап триватиме до кінця червня, з можливим продовженням у разі зголошення великої кількості бажаючих.

4. В середині липня комісія визначить переможців.

5. Складання документів, внесення прийомного внеску (85 зл.) і врегулювання подальшої співпраці з переможцями.

Терміни проведення конкретних етапів конкурсу

Програми I ст (бакалаврат) i єдині магістерські програми

• 16.04. – 20.05.2018 – реєстрація в системі IRK
  • 16.04. – 20.05.2018 – надсилання анкет на ел. пошту