У ТНПУ ім. В. Гнатюка відбувся Всеукраїнський правовий диктант

25 квітня на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся Всеукраїнський правовий диктант, організований Експертною юридичною службою за підтримки Міністерства юстиції України.

Метою диктанту є моніторинг рівня правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.

До участі в диктанті мали змогу долучитись усі охочі. Варто зазначити, що студенти нашого університету взяли активну участь у правовому диктанті, в цілому кількість учасників становила близько двох сотень осіб.

Розпочався захід з виступу Ірини Ільчук, координатора проекту «ВПД» 2018 у Тернопільському регіоні, яка ознайомила учасників з метою правового диктанту, його актуальність та особливостями проведення.

З вітальним словом виступив начальник територіального управління юстиції в Тернопільській області Кольцов Едуард Станіславович, який привітав усіх учасників та побажав успіхів у правовому випробовуванні.

Ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович подякував організаторам за виявлену довіру до нашого навчального закладу, адже ТНПУ ім. В. Гнатюка став першим закладом в області, в якому проводився Всеукраїнський правовий диктант, також побажав успіхів всім учасниками та запросив вступати до нас на навчання.

Ведучими Всеукраїнського правового диктанту виступили професійний маркетолог, коуч, підприємець, волонтер Олена Дейнека і начальник відділу у справах молоді доцент Володимир Брославський.

Учасникам потрібно було дати відповіді на 50 запитань, які були поділені на 5 блоків: сфера безпеки, сфера здоров'я, особиста сфера, соціальна сфера, сфера фінанси.

Усі учасники за результатами диктанту згодом отримають сертифікати і картки правового здоров’я. Також результати Всеукраїнського правового диктанту будуть враховані при розробці рекомендацій для органів державної влади з метою вдосконалення правової системи України та інформування громадськості про свої права.

Усі охочі мають змогу пройти Всеукраїнський правовий диктант он-лайн 25 і 26 квітня за посиланням.

Відділ у справах молоді

Ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка проф. Буяк Б.Б. татає учасників Всеукраїнського правового диктанту

Виступає Ірина Ільчук, координаторапроекту «ВПД» 2018 у Тернопільському регіоні

Начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка доц. Брославський В.Л.

Ведучі Всеукраїнського правового диктанту з ректором ТНПУ ім.В.Гнатюка проф.Буяком Б.Б.

Учасники Всеукраїнського правового диктанту

Обговорення дискусійних питань