Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали Тернопільський Центр Науки (ФОТО)

Студенти історичного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відвідали Тернопільський Центр Науки

Студенти 22 групи історичного факультету разом з куратором Григорук Н.А. побували у дуже незвичному місці в Тернополі, а саме в науково–демонстраційному освітньому Центрі Науки.

Історики із великим захопленням спостерігали та брали участь у запропонованих експериментах, могли показати свої знання у сфері хімії, фізики та біології, що у свою чергу дало багато незабутніх емоцій та вражень. Опісля того, коли студентам-історикам показали і пояснили принцип дії усіх експонатів, кожен мав змогу ще раз підійти та детальніше розглянути і проекспериментувати із ним. Ця екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною для студентів.

Особливістю Центру Науки, є те, що деякі винаходи, представлені тут, є унікальними, а на решті території України ви такого не знайдете.

Руслана Банадига,
Юля Ткач