Наукова конференція магістрантів географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  «Видатні географи-метеорологи» (ФОТО)

Наукова конференція магістрантів

географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка

«Видатні географи-метеорологи»

«Видатні географи-метеорологи» – таку назву носила наукова конференція, проведена на географічному факультеті силами магістрантів-географів другого року навчання 17 квітня 2018 року, приурочена тижню кафедри географії та методики її навчання.

Реалізація запланованого заходу розпочалася з вітального слова завідувача кафедри географії та методики її навчання, професора Сивого М.Я., котрий наголосив на важливості ролі та місця метеорології, метеорологічних служб у сучасній цивілізації, зростаючій залежності людства від стану атмосфери та точних прогнозів погоди, необхідності знань про відомі постаті в галузі метеорології тощо.

Вiтал_не_слово_М.Сивий

Вiтальне слово професора М.Я.Сивого

У вступному слові ініціатор і організатор наукової конференції доцент кафедри географії та методики її навчання Таранова Наталія Богданівна ознайомила гостей конференції із її програмою, підкреслила роль вітчизняних науковців в сучасних меорологічних дослідженнях та їх внесок у розвиток цієї науки.

Вступне_слово_Н.Таранова

Вступне слово - Н.Таранова

Після вступної частини розпочалися виступи магістрантів згідно з  програмою конференції.

З прикінцевим словом виступила доцент кафедри Варакута О.М.

На завершення конференції її учасники і сфотографувались для пам’ятного фото.

Доцент кафедри географії
та методики її навчання
Н.Б. Таранова

Фото: студентка 31 групи Оксана Демків