Запрошуємо на концерт з нагоди 25-річчя факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Запрошуємо на концерт з нагоди 25-річчя

факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Кафедра музикознавства та методики музичного мистецтва факультету мистецтв запрошує на концерт «Король танго», присвячений творчості видатного аргентинського музиканта та композитора другої половини ХХ століття, неперевершеного майстра гри на бандонеоні, творця нового стилю «Танго нуево» Астора П’яцоли.

У концертній програмі звучатимуть кращі твори композитора –«Облівіон», «Фуга-містеріо», «Адіос-ноніно», частини «Літо» та «Осінь» з циклу «Пори року в Буенос-Айресі» та ін. у виконанні студентів та викладачів кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва:
- Надії Терещук, Надії Гарлінської, Адріани Москалюк, Василя Галабурди, Тетяни Виклюк (клас викл. Оксани Довгань);
- Руслана Сокальського, Івана Катинського (клас викл. Богдана Водяного); Андрія Величка (клас викл. Анатолія Баньковського);
- Степана Буранича, Максима Панасика (клас викл. Зіновія Стельмащука).

Родзинкою свята буде запальне танго у виконанні танцювального дуету у складі Олега Нищоти та Аліни Брикайло (клас викл. Людмили Щур) під супровід інструментального квартету. Мистецький керівник – Оксана Довгань.

Творчий захід відбудеться у вівторок 8 травня 2018р. о14.00 годині в аудиторії 301.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Доцент кафедри музикознавства