Станьте «Зеленим талантом»  та отримайте ексклюзивний доступ до унікальної мережі видатних молодих дослідників!

Станьте «Зеленим талантом»  та отримайте

ексклюзивний доступ до унікальної мережі

видатних молодих дослідників!

Станьте «Зеленим талантом», представте Ваше дослідження в галузі сталого розвитку у Німеччині та отримайте ексклюзивний доступ до унікальної мережі видатних молодих дослідників.

Сталий розвиток – це єдина реальна можливість зберегти нашу Землю для нинішніх та майбутніх поколінь, яка дозволяє знайти баланс між потребою у соціально-економічному розвитку та захистом довкілля. Ця важлива ціль глобальної політики не може бути досягнена без співробітництва дослідників на міжнародному рівні. Німеччина, де створені висококласні інноваційні та дослідницькі центри, підтримує зусилля дослідників у галузі сталого розвитку, зокрема, організуючи та стимулюючи активне міжнародне співробітництво видатних молодих наукових талантів.

Престижний міжнародний форум «Green Talents – International Forum for High Potentials in Sustainable Development» було започатковано в 2009 р. Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень Німеччини. Щороку нагороди «Green Talents Award» отримують 25 молодих дослідників. Конкурс «Green Talents Competition» ефективно стимулює глобальний обмін інноваційними ідеями у сфері екології, які надходять з різних галузей науки.

Дедлайн  23 травня 2018 р., 12:00 CEST (центрально-європейський літній час).

З моменту заснування премію отримали 207 молодих дослідників й учених з 57 країн за видатні досягнення і внесок у більш сталий розвиток своїх громад, країн і суспільств. Переможців відбирає журі, що складається з визнаних німецьких експертів. Вони  отримають унікальне право доступу до німецької наукової еліти.

В 2018 р. премія «Green Talents Awards» включає:

• Запрошення на повністю профінансовану поїздку на «Science Forum 2018», де лауреати зможуть:

– Відвідати провідні німецькі установи, науково-дослідницькі інститути та компанії, які реалізують принципи сталого розвитку, та ознайомитися з їхніми дослідженнями і проектами;

– Індивідуально зустрітися з німецькими експертами за вибором переможця для обговорення можливостей досліджень та співпраці;

– Налагодити контакти в рамках партнерської мережі на церемонії нагородження у Берліні за участю випускників програми Green Talents.

• Повністю профінансоване перебування з метою проведення досліджень терміном до трьох місяців в інституті за вибором переможця у 2019 р.

• Ексклюзивний доступ до мережі випускників Green Talents.

Для отримання додаткових відомостей
див. буклет про конкурс або рекламний ролик про премію в Інтернеті за адресою www.greentalents.de.

Контактна інформація:

Project Management Agency c/o German Aerospace Center (DLR)

European and International Cooperation

E-mailgreentalents@dlr.de