Школа для викладачів   "Академічна доброчесність у суспільствах перехідного типу"

Школа для викладачів

"Академічна доброчесність

у суспільствах перехідного типу"

Триває реєстрація для участі у Школі для викладачів "Академічна доброчесність у країнах, що розвиваються" , яку організовує Проект сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP у партнерстві з компанією Unicheck, SCS Journal (Studies of Changing Societies) та Університетом Ферфілд (штт Коннектикут, США).

Кількість учасників школи обмежена (до 20 людей).

Дати проведення школи 29 травня - 31 травня (відповідно, заїзд 28 травня, виїзд 1 червня) у місті Поляна (Закарпатська область).

Теми статей - академічна доброчесність та дотичні до неї проблематики.

Під час школи планується опрацювання та підготовка матеріалів, які в подальшому мають бути оформлені у статті для спеціального випуску журналу SCS Journal, присвяченого темі академічної доброчесності "Studies of Changing Societies: Academic Integrity in Developing Countries"

Школу проводитимуть професори Кетрін Нантц та Девід Шмідт, які в подальшому також дистанційно надаватимуть поради (у разі потреби) авторам для оформлення публікацій.

За цим посиланням аплікаційна форма учасника, яку необхідно заповнити для участі у школі https://goo.gl/forms/mAIMgHB33gpWAwp72

Дедлайн заповнення форми - 13 травня 2018 року.