Як студентка IV курсу факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка здобула Гран-прі ХІІІ Всеукраїнського пісенного фестивалю «Весняний первоцвіт-2018» (ФОТО)

Як студентка IV курсу факультету мистецтв

ТНПУ ім.В.Гнатюка здобула Гран-прі
ХІІІ
Всеукраїнського пісенного фестивалю

«Весняний первоцвіт-2018»

11-12 травня у місті Рівному проходив ХІІІ Всеукраїнський пісенний фестиваль «Весняний первоцвіт» під егідою Міністерства культури і туризму України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Рівненського державного гуманітарного університету та Інституту мистецтв РДГУ. У фестивалі взяло участь більше 120-ти учасників різних вікових категорій із різних областей України.

Мета фестивалю популяризація української пісні та відкриття широким колам слухачів нових талановитих виконавців. Кожен учасник готував одну україномовну пісню. Для участі у цьому фестивалі я обрала українську народну пісню «Хусточка» в обр. А. Едличка.

Нагородження учасників
Фестиваль відбувався у два тури:

І день - конкурсний, який проходив у актовій залі Інституту мистецтв РДГУ;

ІІ день - гала-концерт та нагородження переможців.

Нагородження учасників

Фінальний виступ проходив у Костелі святого Антонія в залі камерної та органної музики. Це просто фантастичний концертний зал із надзвичайною акустикою та атмосферою. Співати на такій сцені було великою честю для мене. У таких місцях відчувається велике піднесення, натхнення та одухотворення...

Уляна Шерстій володар ГРАН-ПРІ фестивалю
На сцені залу камерної та органної музики м. Рівне

На сцені залу камерної та органної музики м.Рівне

Щиро вдячна журі фестивалю за таку високу оцінку та організаторам за теплий і щирий прийом. Також вдячна за надання високопрофесійного концертмейстера на час фестивалю.

Уляна Шерстій із концертмейстером Макієвською Н. М.

Уляна Шерстій із концертмейстером Макієвською Н.М.

Також хочу висловити також слова вдячності своєму викладачу з вокалу Овод Н.М. та концертмейстеру Кучмі І.Г. за допомогу у підготовці до фестивалю та за їх цінні професійні поради.

А ще щиро вдячна профкому студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка за фінансову підтримку.

Студентака IV курсу
факультету мистецтв