Проект «Друге життя замків Тернопілля» кафедри інформатики фізико-математичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка на Фестивалі інновацій (ВІДЕО)

Проект «Друге життя замків Тернопілля»
кафедри інформатики
 фізико-математичного факультету
ТНПУ ім.В.Гнатюка на Фестивалі інновацій

Проект «Друге життя замків Тернопілля» кафедри інформатики та методики її викладання (http://stem.tnpu.edu.ua/gallery/) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (Ternopil National Pedagogical University) спрямований на 3D-моделювання і виготовлення моделей замків, які на даний момент повністю або частково зруйновані. Унікальність проекту полягає у цифровій реконструкції старовинних замків і фортець згуртованою командою ІТ-фахівців і спеціалістів-істориків з метою максимально реалістичного їх моделювання.

Під час виконання проекту відбуватиметься історичне дослідження архітектурних споруд; вивчення схем і планів будівництва; цифрова реконструкція і друк моделей; популяризація результатів досліджень в історичних локаціях.

Тільки через шану до минулого ми можемо прагнути осягнути майбутнє за допомогою інноваційних новітніх технологій.

Сергій Мартинюк