Стипендія на проведення досліджень   від Міжнародного фонду Мацумі   (Matsumae International Foundation)

Стипендія на проведення досліджень

від Міжнародного фонду Мацумі

(Matsumae International Foundation)

Міжнародний фонд Мацумі (The Matsumae International Foundation) запрошує взяти участь у конкурсі на отримання дослідницької стипендії. Міжнародний фонд Мацумі, заснований в 1979 році, надає стипендії ученим різних країн світу для проведення досліджень в наукових установах Японії.

Пріоритетні напрями:
природничі науки, інженерія, медицина.

Вимоги до апілкантів:

• не бути громадянином Японії;

• мати ступінь кандидата наук;

• на момент подачі документів бути не старшим, ніж 49 років;

• володіти англійською та японською мовами на рівні, достатньому для участі у програмі;

• не повинні мати попереднього досвіду довготривалого перебування в Японії;

• повинні бути працевлаштовані у своїй країні і повернутися до неї після закінчення програми;

• мати міцне здоров’я.

Апліканти самі визначаю термін перебування, необхідний для проведення дослідження (від 3 до 6 місяців) у період з квітня 2019 року до березня 2020 року.

Дедлайн: 31 серпня 2018 року.