Студент інженерно-педагогічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  здобув диплом на Всеукраїнській олімпіаді (ФОТО)

Студент інженерно-педагогічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

здобув диплом на Всеукраїнській олімпіаді

В Уманському державному педагогічному університеті ім.Павла Тичини 24–26 квітня 2018 р. відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Трудове навчання та технології».

Команду нашого університету представляли магістранти 2 курсу інженерно-педагогічного факультету Шевчук Ірина Василівна та Мілінчук Руслан Олександрович. Олімпіада тривала 3 дні та передбачала тестування знань студентів, проведення уроків з трудового навчання та технологій, презентації та захист творчих проектів.

За результатами інтелектуальної боротьби магістрант Руслан Мілінчук нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Виставка творчих здобутків майбутніх учителів трудового навчання та технологій відзначена дипломом учасника Всеукраїнського фестивалю декоративно-прикладного мистецтва.

Дипломом та статуеткою «Лідер технологічної освіти» відзначено також і колектив інженерно-педагогічного факультету.

магістранти
Наші магістранти